Магнітна реклама

Фірма «Тріо Дизайн» пропонує:

На сьогоднішній день для транзитної реклами (реклами на автотранспорті) використовуються самоклеючі плівки з нанесеними на них відповідними зображеннями, що укріплюються на кузовах транспорту.

Такі ж самоклеючі плівки можна наносити не безпосередньо на кузов автомобіля, а на гнучкі магнітні полімерні листи. Це дозволить проводити складні монтажі в спеціально обладнаному приміщенні, а не в гаражі. Крім того, можна знімати рекламний знак або швидко замінювати його іншим. Особливо важливо це для підприємств малого бізнесу, де один автомобіль часто використовують для різних потреб. Значна площа рекламного знаку на магнітній основі і чимала величина утримуючої сили магнітного матеріалу забезпечують йому надійне кріплення на сталевому кузові рухомого транспортного засобу (до 150 км/год).


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Rambler's Top100 Тернопільський каталог веб-ресурсів Domivka.net Каталог веб ресурсів Тернопільщини Diagnostyka samochodowa, elektroniką samochodową London sash windows restoration